Dodaj ofertę

Chcesz dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość? Daj się zobaczyć! Dodaj swoją nieruchomość.


  Umów rozmowę

  Wypełnij formularz aby umówić rozmowę on-line z naszym Agentem
   Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

   Porozmawiaj z Agentem

   Dlaczego My / Dlaczego Ty?

   Zawsze oczekujesz więcej. Od siebie i innych. Lubisz otaczać się pięknem i wygodą, wiesz, jak dobrze żyć. Znasz się na swoim biznesie i nie lubisz tracić czasu. Jesteśmy do siebie podobni.

   Od lat obsługujemy trójmiejskie nieruchomości i doskonale znamy ten kapryśny rynek. Mamy najlepszych ludzi, najlepsze kontakty i najlepsze tradycje w obsłudze nieruchomości. Pracujemy profesjonalnie i szybko – dlatego nasi Klienci darzą nas zaufaniem i zawsze wybierają nas do obsługi swoich nieruchomości. Mówi się, że jakość buduje wieloletnie relacje. My idziemy krok dalej – budujemy przyjaźnie.

   Welcome Property

   Zbudowaliśmy na silnych fundamentach. To przede wszystkim zadowolenie, jakie dajemy naszym Klientom. Specjalizujemy się w obsłudze nieruchomości jakości premium, więc znamy wartość opinii, jakie wystawiają nam Klienci.

   Opinie naszych Klientów i idealnie dopasowany zespół Agentek nieruchomości, uczyniły z nas adres numer jeden w Gdańsku. Dostaniesz od nas jakość premium miasta, które łączy ponad 1000 letnią tradycję z najbardziej rentownymi inwestycjami w nieruchomości.

   Nasze działania CSR

   Społeczna odpowiedzialność biznesu jest integralną częścią naszej działalności. Wiemy, jak ważna jest troska nie tylko o własne interesy, ale o etyczny rozwój, ktory pomaga też wzrastać innym.

   Nasze doświadczenie podpowiada nam, że najważniejszymi wartościami, jakie możemy dać innym, to nasze wsparcie, zaangażowanie i pomoc. Od lat angażujemy się w działania CSR, które skupiają się na trosce wobec ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Wiemy, że jesteśmy tym, co sami dajemy.

   Poznaj naszych Doradców

   Pracujemy w niewielkim zespole wśród wielkich kompetencji. Doradcy Welcome Property znajdą dla Ciebie nieruchomość, która będzie Twoją najlepszą inwestycją.

   Cecylia Jurewicz

   Dyrektorka ds. wynajmu krótkoterminowego

   Patrycja Bąkowska

   Specjalistka ds. wynajmu

   COVID–19

   W Welcome Property dbamy o poczucie komfortu i bezpieczeństwo naszych klientów. Zapraszamy do naszego biura, w którym zachowujemy wszelkie środki higieny i troski o Twoje zdrowie.