Dodaj ofertę

Chcesz dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość? Daj się zobaczyć! Dodaj swoją nieruchomość.


  Umów rozmowę

  Wypełnij formularz aby umówić rozmowę on-line z naszym Agentem
   Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

   Porozmawiaj z Agentem

   Nieruchomości

   Nie każda nieruchomość przyniesie Ci zysk. Nie każdy adres na siebie zarobi. Od lat zajmujemy się wynajmem i sprzedażą trójmiejskich nieruchomości Premium i wiemy, które z nich są fantastyczną inwestycją, a które są tylko modnym adresem. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi deweloperami. Wiemy o każdej wartej uwagi nieruchomości powstającej w Trójmieście.

   Nie musisz pytać, czy oferta, którą publikujemy jest aktualna. Jest. To nas wyróżnia – każdą nieruchomością opiekujemy się od początku do końca, osobiście i z największą troską o jakość obsługi. Sprawdź nas. Trójmiasto mieszka tutaj.

   Sprzedaż

   Sprzedamy Twoją nieruchomość z jak największym zyskiem. Mamy doświadczenie w sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych oraz dla celów prywatnych. Potrafimy doskonale dopasować nieruchomości do ludzi. Od lat poruszamy się po trójmiejskim rynku nieruchomości, dzięki czemu sprzedaż finalizujemy szybko i bezpiecznie. Zajmiemy się również przygotowaniem Twojej nieruchomości do sprzedaży.

   ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

   Wynajem

   Znajdziemy rzetelnych najemców dla Twojej nieruchomości. Jeśli to Ty szukasz lokalu – zaproponujemy Ci wysoki standard w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie ciche i położone w ścisłym centrum, z wyposażeniem w klasie hotelowej. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Zajmiemy się obsługą formalną, zatroszczymy się o adaptację Twojej rodziny w nowym miejscu. Znajdziemy szkołę, żłobek, przychodnię. Zrobimy wszystko, byś od razu poczuł się jak w domu.

   ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

   Wynajem korporacyjny

   Wynajem korporacyjny rządzi się swoimi prawami, a my je znamy. Wiemy, jak cenny jest dobry pracownik i jak pokazać mu, że jesteś wartościowym pracodawcą. Zadbamy o wszystkie formalności. Proponujemy mieszkanie idealne do pracy i wypoczynku. Pomożemy poznać miasto. Jesteśmy najlepszym adresem dla pracowników, na których Ci zależy.

   ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

   Rynek pierwotny

   Dzięki naszemu doświadczeniu i relacjom, jakie wypracowaliśmy, wiemy o każdej nowej inwestycji w tym mieście. Znajdujemy inwestycje bezpieczne i rentowne. Zorganizujemy kupno mieszkania na każdym etapie procesu, zadbamy o dokumentację i obsługę finansową. Jesteśmy sprawdzonym od lat adresem na trójmiejskiej mapie komfortowych nieruchomości.

   ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

   Off market

   Wyjątkowe nieruchomości, o których wiemy tylko my. Zobacz, ile jeszcze nie wiesz o Trójmieście.

   ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

   Lokale usługowe

   Miejsce, w którym prowadzisz biznes to Twoja wizytówka. Niewielkie, kameralne biuro, loftowa przestrzeń, galeria handlowa, klimatyczny apartament w kamienicy czy klasyczne biuro? Znajdziemy lokal usługowy, w którym będzie Ci się po prostu dobrze pracowało. Zadbamy o to, by Twoja firma była powodem, dla którego odwiedza się ten adres.

   ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

   Działki

   Inwestycja na bezpiecznych, prostych i rentownych zasadach. Proponujemy oferty, które pracują dla Ciebie latami.

   ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ