Dodaj ofertę

Chcesz dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość? Daj się zobaczyć! Dodaj swoją nieruchomość.


  Umów rozmowę

  Wypełnij formularz aby umówić rozmowę on-line z naszym Agentem
   Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

   Porozmawiaj z Agentem

   Wyjątkowe mieszkania tuż przy plaży – Jelitkowo

   post-image

   Wszystko staje się prostsze, gdy działamy w zgodzie z naturą. Harmonijnie. Odpowiedzialnie. Bez kompromisów.
   Tak powstała Botanica Jelitkowo, czyli zielone osiedle inspirowane ideą miasta-ogrodu, otulone tysiącami roślinnych gatunków i rodzajów. Botaniczny charakter stworzony za pomocą krzewów, traw ozdobnych, bylin, pnączy, roślin wodnych czy paproci, czyni inwestycję fenomenem na skali całego kraju. Botanica łączy doskonałą lokalizację blisko natury: morza, plaży, licznych parków oraz zbiornika wodnego z bliskością miejskiej infrastruktury.

   Botanica Jelitkowo położona jest nad zbiornikiem wodnym, niedaleko od plaży, parku w Jelitkowie oraz Parku Reagana. Miejsce sprzyja aktywnemu trybowi życia – jest tu doskonała infrastruktura dla miłośników jazdy na rowerze, biegania, sportów wodnych czy jazdy konno (sopocki Hipodrom). Jednocześnie jest to lokalizacja w centralnej części Trójmiasta, blisko tramwaju i autobusu.

   Osiedle zaprojektowane zostało jako zespół trzykondygnacyjnych willi z dwuspadowymi dachami i podziemnymi halami garażowymi. Wraz z otaczającą je zielenią tworzą one nastrój nadmorskiego kurortu.
   Układ budynków na osiedlu został tak przemyślany, by sąsiedzi nie musieli zaglądać sobie w okna, a zamiast tego mogli cieszyć się prywatnością i widokiem na rozrastającą się zieleń. Ze znacznej liczby lokali rozciąga się widok na zbiornik wodny, przy którym powstaje osiedle.

   Poza prywatnymi ogródkami na każdym patio pomiędzy budynkami powstaną zbiorniki wodne, zaprojektowana z detalami zieleń, kładki do przechodzenia nad zielenią czy wodą oraz miejsca do siedzenia. Oprócz tego w południowej części osiedla zaprojektowano pas rekreacyjny, w którym poza wykończonym w najwyższym standardzie budynkiem fitness, boiskiem i kortem tenisowym, znajdzie się strefa relaksu, siłownia zewnętrzna oraz plac zabaw, który utworzą domki ustawione w tor przeszkód. Każdy z nich pełnił będzie inną funkcję: sklep z ladą, kuchnia, miejsce wspinaczki czy przystanek na zabawę w kółko i krzyżyk.

   Dla zwolenników praktycznych rozwiązań deweloper przygotował prywatny warsztat – strefę majsterkowicza.


   Oferowane mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze z ekspozycją północno-wschodniej, północno-zachodniej i południowo-zachodniej. W przestrzeni 110,28 m2 znajduje się przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym (41,57 m2) z wyjściem na dwa odrębne balkony (5,8 m2 i 11,2 m2), pokój (12,57 m2), pokój (19,38 m2) z łazienką (4,3 m2), pokój (13,45 m2), łazienka (4,61 m2) i korytarz (14,4 m2).

   Podana cena zawiera dwa miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej i pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 16,32 m2.

   Mieszkania są już gotowe do odbioru.


   W ofercie dostępne również inne apartamenty 2, 3 i 4 pokojowe.

   Poznaj z nami tę wyjątkową ofertę. Serdecznie zapraszamy na prezentację!


   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

   Typ nieruchomości: Mieszkanie

   Status nieruchomości: Sprzedaż

   Rynek: Pierwotny

   Cena: 3991370.00 PLN

   Powierzchnia: 114.50 m2

   Lokalizacja: Gdańsk Bursztynowa

   Ofertę przygotował:
   Dorota Sadowska
   Email: d.sadowska@welcomeapartment.pl
   Nr telefonu: +48 573 425 009


   Informacje podstawowe

   Udogodnienia

   Opłaty dodatkowe