Dodaj ofertę

Chcesz dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość? Daj się zobaczyć! Dodaj swoją nieruchomość.


  Umów rozmowę

  Wypełnij formularz aby umówić rozmowę on-line z naszym Agentem
   Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

   Porozmawiaj z Agentem

   Sopot Dolny Okrzei – ostatnie mieszkania!

   post-image

   Sopot to słońce, poranna kawa na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami.
   Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie i swoich potrzebach. Dla każdego Sopot jest inny, ale każdy odnajdzie w nim coś dla siebie, nie ma w Polsce drugiego tak pięknego i różnorodnego miasta. Sopot to wymarzone miasto do mieszkania, miasto, które ze względu na swoje położenie pozwoli nam prowadzić aktywne życie zawodowe, dając jednocześnie możliwość odpoczynku oraz rozwoju wszystkich, drzemiących w nas pasji.

   Eleganckie osiedle Okrzei Sopot wkomponowane zostało w przestrzeń pobliskich błoni, potoku Karlikowo i pasa nadmorskiego, 400 metrów od plaży, w odległości kwadransa spacerem do centrum. Blisko, a jednocześnie daleko od skupisk turystów, którzy rzadko zaglądają na ulicę Okrzei. W sezonie to jeden z najcichszych i najspokojniejszych sopockich adresów.

   Osiedle charakteryzuje się bardzo wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi, dynamiką nowoczesnej, geometrycznej bryły o wysokości 3 pięter, nieregularnym rytmem okien i balkonów, monochromatyczną kolorystyką, dużymi przeszkleniami, wpuszczającymi do apartamentów, jak najwięcej nadmorskiego światła. Pomiędzy budynkami, zielone przestrzenie uzupełnia funkcjonalność i uroda użytkowych części osiedlowego interioru: kaskadowych schodów, ścieżek oraz miejsc wypoczynku. Pomiędzy alejkami pojawiają się kompozycje roślin i przemyślana mała architektura.

   Cały Sopot z Monte Cassino, molo, klubami, atrakcjami turystycznymi, a przede wszystkim piaszczysta plaża – wszędzie tam można po prostu przejść się na spacer. Trudno o drugą tak atrakcyjną ofertę inwestycyjną w Sopocie, a prezentowany apartament spełnia wszystkie kryteria, jakie stawiają wymagający klienci. Może on służyć jako nieruchomość spełniająca potrzeby mieszkaniowe, ale również jako miejsce na wakacje, pobyty biznesowe i doskonałą inwestycję – poza bardzo szybkim wzrostem wartości nieruchomości w Sopocie, można zarabiać na wynajmie krótkoterminowym, na który jest bardzo duży popyt oraz wynajmie długoterminowym. Zainteresowanym klientom możemy przedstawić szacunkową kalkulację przychodu z apartamentu, doradzimy również pod kątem najlepszej struktury lokalu oraz wyposażenia i wykończenia.

   Inwestycja Okrzei Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w III kw. 2021 roku.


   Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

   Oferowane mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze z ekspozycją północno-wschodnią i południowo-wschodnią. W przestrzeni 54,42 m2 znajduje się przestronny pokój dzienny (21,46 m2) z wyjściem na balkon (12,9 m2), kuchnia (6,79 m2), pokój (11,48 m2) z garderobą (1,43 m2), łazienka (4,47 m2), toaleta (2,03 m2) i korytarz (6,76 m2).

   Podana cena zawiera miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej i pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 3,14 m2.

   Mieszkania są już gotowe do odbioru.


   W ofercie dostępne również inne apartamenty 2, 3 i 4 pokojowe.

   Poznaj z nami tę wyjątkową ofertę. Serdecznie zapraszamy na prezentację!


   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

   Typ nieruchomości: Mieszkanie

   Status nieruchomości: Sprzedaż

   Rynek: Pierwotny

   Cena: 1999326.00 PLN

   Powierzchnia: 57.20 m2

   Lokalizacja: Sopot Stefana Okrzei

   Ofertę przygotował:
   Dorota Sadowska
   Email: d.sadowska@welcomeapartment.pl
   Nr telefonu: +48 573 425 009


   Informacje podstawowe

   Udogodnienia

   Opłaty dodatkowe