Dodaj ofertę

Chcesz dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość? Daj się zobaczyć! Dodaj swoją nieruchomość.


  Umów rozmowę

  Wypełnij formularz aby umówić rozmowę on-line z naszym Agentem
   Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

   Porozmawiaj z Agentem

   Mieszkanie – Gdańsk Przymorze

   post-image

   Przekonaj się jak wygląda #solvolivestyle i zamieszkaj w inwestycji Solvo w Gdańsku.


   Szybkie tempo, intensywna i pełna wyzwań praca oraz dużo uwagi poświęconej własnym pasjom – coraz większego znaczenia nabiera dzisiaj to, jak godzimy z sobą zaangażowanie w różne sfery życia. Osiągnąć satysfakcjonującą harmonię jest łatwiej, gdy mieszka się we właściwym miejscu – takim, w którym nie tracimy czasu na dojazd do firmy, a po pracy szybko znajdziemy się tam, gdzie można zrobić coś dla siebie i zająć się ulubionym sportem.


   Położony przy ulicy Krynickiej na gdańskim Przymorzu kompleks mieszkaniowy SOLVO – w połowie drogi między nadmorskim Parkiem Regana a kampusem Uniwersytetu Gdańskiego oraz nowoczesnymi ośrodkami biznesowymi – pozwoli mieszkańcom osiągnąć harmonię pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.


   Blisko do pracy, na uczelnię, nad morze. Można wyskoczyć na miasto wieczorem. Bez problemu zrobić zakupy. Tu jest wszystko, czego potrzeba, by żyć dynamicznie i wygodnie.


   Eleganckie z zewnątrz, budynki Solvo wyróżniają się również w środku. Przed wchodzącym rozsuną się szklane drzwi wejściowe, uruchamiane kartą dostępu. Ponadczasowa aranżacja hallu i wewnętrznych korytarzy, w stylu nowojorskim, łączy stonowane jasne barwy z czernią oraz elementami z drewna i lustrami. Wzrok przyciągają geometryczne detale. W budynku znajdują się dwie windy i hala garażowa.


   Oferowane mieszkanie to kompaktowe trzy pokoje o funkcjonalnym i przejrzystym układzie. Powierzchnie mieszkania tworzy: salon połączony z aneksem kuchennym, dwie sypialnie  oraz łazienka i korytarz. Do mieszkania przynależy zewnętrzne miejsce postojowe.


   Opłaty:

   – czynsz dla właściciela: 3500 PLN;
   – koszty eksploatacyjne: 750 PLN + opłata za prąd i internet
   – kaucja: 4250 PLN

   Zapraszamy do prezentacji !   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

   Typ nieruchomości: Mieszkanie

   Status nieruchomości: Wynajem

   Rynek: Wtórny

   Cena: 3500.00 PLN

   Powierzchnia: 53.00 m2

   Lokalizacja: Gdańsk Krynicka

   Ofertę przygotował:
   Dorota Sadowska
   Email: d.sadowska@welcomeapartment.pl
   Nr telefonu: +48 573 425 009


   Informacje podstawowe

   Udogodnienia

   Opłaty dodatkowe