Dodaj ofertę

Chcesz dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość? Daj się zobaczyć! Dodaj swoją nieruchomość.


  Umów rozmowę

  Wypełnij formularz aby umówić rozmowę on-line z naszym Agentem
   Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

   Porozmawiaj z Agentem

   Komfortowe mieszkanie – Nowy Port Strajku Dokerów

   post-image

   Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w ciekawej lokalizacji w samym centrum historycznej dzielnicy Gdańsk Nowy Port.

   Nowy Port to jedna z mniejszych dzielnic Gdańska, która słynie ze swojej historii. Ma przeznaczenie mieszkaniowo-portowe. Znajduje się tuż nad morzem i jest jedną z północno-centralnych dzielnic Gdańska, która od północy graniczy z zatoką. Jest położona między Brzeźnem na zachodzie, dzielnicą Letnica na południu i Przeróbką na wschodzie. Naturalną granicą jest tutaj dorzecze Martwej Wisły, gdzie tuż obok znajduje się historyczne Westerplatte.

   Dzielnica stała się praktycznie samowystarczalna i umożliwia załatwienie większości spraw tuż pod domem. Powstało tu wiele sklepów, szkół, ścieżek rowerowych, przychodnia oraz apteki.
   Komunikacja w tak małej dzielnicy, jak Nowy Port jest bezkonkurencyjna. Do dyspozycji mieszkańców są linie tramwajowe, autobusowe i ścieżki rowerowe. Ulice nie korkują się, a stan nawierzchni dróg także jest stosunkowo dobry. Co roku wybierane są nowe drogi, które mają zostać poddane rewitalizacji.

   Z dodatkowych ciekawostek, miernik do pomiaru jakości powietrza w Gdańsku znajduje się właśnie w Nowym Porcie. Według serwisu aqicn.org smogu w Gdańsku oraz w opisywanej tu dzielnicy praktycznie nie ma. Wskaźnik PM10 z reguły nie przekracza wartości 20, czyli jakości powietrza jest na bardzo dobrym poziomie.

   Mieszkanie, które Państwu oferujemy o powierzchni 58,98 m2 znajduje się na pierwszym piętrze zabytkowej, trzypiętrowej kamienicy.

   W jego skład wchodzi:
   – przestronny salon, którego nieodzownym atutem są duże okna, dzięki czemu mieszkanie jest jasne nawet w szare dni;
   – oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia z oknem;
   – dwa osobne pokoje;
   – łazienka z wanną posiadająca okno;
   – oddzielna toaleta;
   – przedpokój.

   Do mieszkania przynależy piwnica około 10 m2. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania ze strychu. Aktualnie mieszkańcy wykorzystują go w formie schowku, bądź suszarni.

   Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Około 3 lata temu przeszło pełny remont, gdzie m.in. zostały wymienione przyłącza oraz skrzynka bezpiecznikowa.

   Ponadto, aktualnie prowadzone są prace remontowe przy ulicy Strajku Dokerów, ks. Góreckiego oraz Wilków Morskich, gdzie zostaje wyrównana nawierzchnia, wymienione chodniki, urządzone miejsca postojowe. Pojawi się tu także nowa zieleń oraz oświetlenie.

   Z racji programu rewitalizacji Nowego Portu, aktualnie wspólnota mieszkaniowa podpisała umowę na remont dachu. Planowany jest również remont elewacji oraz klatki schodowej.

   Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnie!

   Zapraszam do prezentacji.

   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

   Typ nieruchomości: Mieszkanie

   Status nieruchomości: Sprzedaż

   Rynek: Wtórny

   Cena: 530000.00 PLN

   Powierzchnia: 56.98 m2

   Lokalizacja: Gdańsk Strajku Dokerów

   Ofertę przygotował:
   Dorota Sadowska
   Email: d.sadowska@welcomeapartment.pl
   Nr telefonu: +48 573 425 009


   Informacje podstawowe

   Udogodnienia

   Opłaty dodatkowe