Dodaj ofertę

Chcesz dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość? Daj się zobaczyć! Dodaj swoją nieruchomość.


  Umów rozmowę

  Wypełnij formularz aby umówić rozmowę on-line z naszym Agentem
   Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

   Porozmawiaj z Agentem

   APARTAMENT W CENTRUM

   post-image

   Inwestycja położona w sąsiedztwie Głównego Miasta, zwanego starówką. Zjeżdżają tu turyści z całego Świata. Odbywają się tu modne wydarzenia, wystawy, koncerty gwiazd. Po urokach miejskiego życia przed mieszkańcami pojawia się możliwość wyciszenia i odpoczynku w przyjaznym, eleganckim otoczeniu.

   Osiedle zostało zaprojektowane tak, by wyeksponować walory położenia nad brzegiem Motławy. Filary oddzielą części mieszkalne od przeszklonych podstaw budynków przeznaczonych dla usług. Powstała w ten sposób pustka na drugiej kondygnacji stanie się prywatną przestrzenią mieszkańców. Osiedle oferuje bezpieczną atmosferę – budynki wraz z dziedzińcem znajdą się w zamkniętej strefie. Dla przyjemności mieszkańców, osiedle posiadać będzie prywatną strefę fitness z siłownią, salą do jogi, masażu oraz sauną suchą i parową.

   W tym prestiżowy pełnym uroku miejscu, mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament, który tworzy:
   Otwarty, połączony z aneksem kuchennym salon. Urządzony z ogromnym wyczuciem smaku i elegancji. Z balkonu oraz rządu wysokich okien roztacza się przepiękny widok na Motławę.
   Dwie elegancki sypialnie z wygodnymi łóżkami i zabudowanymi szafami. Ciepła kolorystyka daje poczucie relaksu i wypoczynku.
   Łazienka stworzona i zaprojektowana z myślą o komforcie. 
   Elementy wyposażenia wykonano z materiałów najwyższej jakości. Ciepła kolorystyka, drewniana podłoga, sprawiają, ze jest to miejsce przytulne i komfortowe.

   Do apartamentu przynależy miejsce postojowe i komórka lokatorska
   .
   Apartament dostępny w pierwszej połowie stycznia 2022.

   Zapraszamy do prezentacji!

   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

   Typ nieruchomości: Mieszkanie

   Status nieruchomości: Wynajem

   Rynek: Wtórny

   Cena: 4500.00 PLN

   Powierzchnia: 73.00 m2

   Lokalizacja: Gdańsk Stara Stocznia

   Ofertę przygotował:
   Cecylia Jurewicz
   Email: c.jurewicz@welcomeapartment.pl
   Nr telefonu: +48 883 946 100


   Informacje podstawowe

   Udogodnienia

   Opłaty dodatkowe