Dodaj ofertę

Chcesz dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość? Daj się zobaczyć! Dodaj swoją nieruchomość.


  Umów rozmowę

  Wypełnij formularz aby umówić rozmowę on-line z naszym Agentem
   Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

   Porozmawiaj z Agentem

   Old Nova – Apartament do wynajęcia!

   post-image

   Inwestycja Old Nova znajduje się tuż w sąsiedztwie Starego Miasta i najpiękniejszych atrakcji turystycznych Gdańska. Zaledwie kilka minut zajmie nam dojście do Motławy, Fontanny Neptuna czy Muzeum II Wojny Światowej. Centralna lokalizacja nie musi się kojarzyć z gwarem czy rzeszą turystów, Old Nova powstała w zacisznym kwartale Śródmieścia na ulicy Panieńskiej i Browarnej.


   Gdańsk to miasto o nieograniczonych możliwościach. Zabytki, muzea, teatry, kawiarnie i restauracje. Ale także koncerty, konferencje i wydarzenia sportowe. Miasto tętni życiem – biznesowym, artystycznym i turystycznym. Old Nova to idealny wybór dla Klientów pragnących ciszy i spokoju, jednak w bliskim sąsiedztwie tętniącego życiem miasta.


   Old Nova otrzymała swój herb, który pojawi się na fasadzie oraz w holu. Mieszkańców wita reprezentacyjne wejście. Recepcja zapewni bezpieczeństwo oraz pomoc. Dla komfortu i relaksu mieszkańców zaprojektowano saunę. Dostępne są również stojaki rowerowe.


   Inwestycja Old Nova wyróżnia się elegancją, wysokiej klasy materiałami i starannie zaaranżowanymi częściami wspólnymi. Projekt dopełnia niebanalna kompozycja krzewów, traw i bylin.


   W tym wyjątkowym projekcie oferujemy Państwu kompleksowo wyposażony apartament, składający się z: salonu, kuchni, sypialni, łazienki oraz balkonu.  Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.


   Prezentowana oferta to idealne rozwiązanie dla Klientów  chcących spełnić swoje marzenie o mieszkaniu w jednej z piękniejszych części Gdańska.

   Mieszkanie dostępne od 1 marca 2022.


   Zapraszamy do prezentacji oferty!   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

   Typ nieruchomości: Mieszkanie

   Status nieruchomości: Wynajem

   Rynek: Wtórny

   Cena: 2600.00 PLN

   Powierzchnia: 49.00 m2

   Lokalizacja: Gdańsk Panieńska

   Ofertę przygotował:
   Cecylia Jurewicz
   Email: c.jurewicz@welcomeapartment.pl
   Nr telefonu: +48 883 946 100


   Informacje podstawowe

   Udogodnienia

   Opłaty dodatkowe