Dodaj ofertę

Chcesz dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość? Daj się zobaczyć! Dodaj swoją nieruchomość.


  Umów rozmowę

  Wypełnij formularz aby umówić rozmowę on-line z naszym Agentem
   Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

   Porozmawiaj z Agentem

   Neo Jasień – NOWA NIŻSZA CENA!

   post-image

   Prezentujemy Państwu nowo powstające osiedle Neo Jasień.


   Inwestycja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mieszkańców i wprowadza liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowaną zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi, lampy antywirusowe i antybakteryjne – wszystko to z myślą o ekologicznej przyszłości mieszkańców.


   Nowoczesna architektura i zastosowane przy budowie oraz wykończeniu rozwiązania gwarantują dobre miejsce do życia – w ofercie znajdują się mieszkania zarówno dla singla, pary, a także rodziny z dziećmi.


   W malowniczym otoczeniu przyrody, przy rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej, każdemu będzie żyło się tu dobrze i każdy będzie czuł się jak u siebie.


   Doskonały dostęp do transportu miejskiego, a także bliskość najważniejszych szlaków komunikacyjnych gwarantują szybki i swobodny dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Do przystanku komunikacji miejskiej jest zaledwie 300 metrów. Dojazd samochodem do centrum Gdańska zajmuje około 10-14 minut, a do obwodnicy zaledwie kilka minut. W odległości 2-3 km znajdują się przychodnie. Na dojazd do przedszkoli i szkół trzeba poświęcić tylko ok. 7-10 minut. W odległości ok. 1 km znajduje się Biedronka, Designer Outlet, Carrefour, OBI, CH Rental Park.


    


   W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym (25,08 m2), 2 sypialnie (8,19; 8,08 m2), łazienka (4,60m2), WC (2,87 m2), przedpokój (9,11 m2) oraz balkon (3 m2) wychodzący na stronę północno-wschodnią. 


    


   Dodatkowo zakupić można:   • miejsce parkingowe naziemne – 15 000 zł brutto

   • miejsce parkingowe w hali garażowej – 30 000 zł brutto

   • komórkę lokatorską – 2 000 zł brutto/m2


    


   Zapraszam do szczegółowej prezentacji oferty!   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

   Typ nieruchomości: Mieszkanie

   Status nieruchomości: Sprzedaż

   Rynek: Pierwotny

   Cena: 499000.00 PLN

   Powierzchnia: 57.93 m2

   Lokalizacja: Gdańsk Potęgowska

   Ofertę przygotował:
   Patrycja Bąkowska
   Email: p.bakowska@welcomeapartment.pl
   Nr telefonu: +48 883 996 400


   Informacje podstawowe

   Udogodnienia

   Opłaty dodatkowe