Dodaj ofertę

Chcesz dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość? Daj się zobaczyć! Dodaj swoją nieruchomość.


  Umów rozmowę

  Wypełnij formularz aby umówić rozmowę on-line z naszym Agentem
   Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

   Porozmawiaj z Agentem

   Garden Gates – Lokal NA Sprzedaż!

   post-image

   LOKAL NA SPRZEDAŻ!

    

   Inwestycja Garden Gates to nowoczesny projekt w historycznym klimacie!

    

   Architekci zadbali, aby projekt swoimi rozwiązaniami nawiązał do czasów świetności  ul. Długie Ogrody. Pierzejowa elewacja – dzięki zabiegom architektonicznym: wykuszom, załamaniom czy cofnięciom pewnych części – otrzymała układ ciągu kamienic.

    

   Klimat kamienic odnajdziemy w płytkach klinkierowych, zróżnicowanych materiałach na elewacji czy częściowo mansardowych dachach.

    

   Ulica Długie Ogrody prowadzi do Drogi Królewskiej. Już po 8-minutowym spacerze możemy znaleźć się przy fontannie Neptuna. To historyczne centrum Gdańska, gdzie czekają najważniejsze atrakcje turystyczne: muzea, galerie, zabytki, kawiarnie i restauracje. Miasto tętni tu życiem przez cały rok. Śródmiejska lokalizacja nie musi jednak kojarzyć  się tylko  z gwarem Długie Ogrody to spokojniejsza część Śródmieścia – tu życie płynie nieco wolniej.

    

   Rejon, w którym powstał budynek, szybko się zmienia. Trwa rewitalizacja tego obszaru – miasto przywraca blask kolejnym ulicom. Również Garden Gates wprowadzi nową jakość i przyczyni się do rewitalizacji najbliższego sąsiedztwa – w okolicy  kamienic został odnowiony chodniki oraz uzupełnimy o została uzupełniona okoliczna zieleń miejska. Co więcej, planowana modernizacja Podwala Przedmiejskiego, co zmieni charakter okolicy na jeszcze bardziej przyjazny mieszkańcom (powstaną nowe chodniki, ścieżki rowerowe, miejsca postojowe, zieleń).

    

   W tej wyjątkowej inwestycji oferujemy Państwu lokal na sprzedaż. Zainteresowanych  Klientów proszę o kontakt mailowy pod adresem: k.osiecimska@welcomeapartament.pl. W tytule maila proszę podać: Lokal- Garden Gates.

   Do podanej ceny należy doliczyć podatek Vat w wysokości 23%


    

   Zapraszam do prezentacji!


   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

   Typ nieruchomości: Lokal

   Status nieruchomości: Sprzedaż

   Rynek: Wtórny

   Cena: 2100630.00 PLN

   Powierzchnia: 142.90 m2

   Lokalizacja: Gdańsk Długie Ogrody

   Ofertę przygotował:
   Katarzyna Osiecimska
   Email: k.osiecimska@welcomeapartment.pl
   Nr telefonu: +48 883 919 100


   Informacje podstawowe

   Udogodnienia

   Opłaty dodatkowe