Dodaj ofertę

Chcesz dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość? Daj się zobaczyć! Dodaj swoją nieruchomość.


  Umów rozmowę

  Wypełnij formularz aby umówić rozmowę on-line z naszym Agentem
   Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

   Porozmawiaj z Agentem

   3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem – Gdańsk Siedlce

   post-image

   Przedstawiamy Państwu kameralne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie i stylu życia jej przyszłych mieszkańców.

   Inwestycja powstała z pasji do architektury oraz z zamiłowania do historii. Jej wyjątkowy charakter to efekt synergii. Inspiracja dawną zabudową połączona została ze współczesną architekturą i wykorzystaniem nowoczesnych materiałów. Projekt przygotowany z wyjątkową starannością podkreślony został eleganckim stylem i wysokim standardem wykończenia.

   Lokalizacja ulicy Malczewskiego to przede wszystkim bliskość Śródmieścia, niezależność i komfort decyzji. Urzekające architekturą i atmosferą Stare Miasto, wraz z klimatycznymi restauracjami i kawiarniami znajduje się niecałe 2 km od Osiedla.

   Na dziedzińcu inwestycji znajdą się trzy kaskadowo położone place, kaskada woda oraz koło młyńskie. Układ urbanistyczny kwartału jest mocno zróżnicowany, co pozwoli uzyskać atrakcyjne otwarcia widokowe, bardzo dobre nasłonecznienie mieszkań oraz prywatność i oddalenie od sąsiednich budynków czy budynków po przeciwnej stronie ul. Malczewskiego.

   Dodatkowym atutem inwestycji jest całodobowa ochrona, monitoring oraz kontrola dostępu. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców będzie strefa rekreacyjno-klubowa w centralnej części osiedla (strefa kardio, fitness, sala klubowa ze stołem bilardowym, salka dla dzieci) oraz lokale usługowe zaplanowane od strony ulicy Malczewskiego.

   Oferowane mieszkanie usytuowane jest na parterze z ekspozycją zachodnią. W przestrzeni 72,79 m2 znajduje się przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym (30,75 m2) z wyjściem na taras z ogródkiem (40,99 m2), pokój (12,05 m2), pokój (13,4 m2), łazienka (4,69 m2), łazienka (3,05 m2) i przedpokój (8,85 m2).

   Dodatkowe elementy oferty:
   -Komórka lokatorska 3.240 zł brutto/m2
   -Pomieszczenie na akcesoria samochodowe 3.780 zł brutto/m2
   -Miejsce postojowe w hali garażowej 37.800 zł brutto (możliwość zakupu do wybranych mieszkań 1-5 pokojowych)

   Apartamenty dostępne w stanie deweloperskim. Termin realizacji: IV kwartał 2022 r.

   W ofercie dostępne również inne apartamenty 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowe.

   Poznaj z nami ta wyjątkową ofertę. Serdecznie zapraszamy!

   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

   Typ nieruchomości: Mieszkanie

   Status nieruchomości: Sprzedaż

   Rynek: Pierwotny

   Cena: 820786.00 PLN

   Powierzchnia: 72.79 m2

   Lokalizacja: Gdańsk Jacka Malczewskiego

   Ofertę przygotował:
   Dorota Sadowska
   Email: d.sadowska@welcomeapartment.pl
   Nr telefonu: +48 573 425 009


   Informacje podstawowe

   Udogodnienia

   Opłaty dodatkowe